Přeskočit na hlavní obsah stránky.

Bigy logo
Biskupského gymnázia Brno

Studenti Bigy na koncertě sólistů s Filharmonií Brno

Vydáno:  | Autor: Mgr. Jiří Vondra
14 fotografií

Na Koncertě sólistů s Filharmonií Brno, který se uskutečnil 10. června 2026 v Besedním domě, vystoupili studenti Lukáš Ondruš (SpA) a čerstvý absolvent Miroslav Mezihorák (4. C). Kromě již pětiletého působení na festivalu Mozartovy děti je spojuje také školní komorní orchestr, v němž společně působí. Máme radost, že hudba vytváří příležitosti k setkávání studentů a profesorů, přatelství a spolupráci, která přesahuje i mimo školní prostředí. Gratulujeme k úspěšnému vystoupení a přejeme mnoho dalších hudebních i osobních úspěchů!

Foto: Jan Prokopius

GymnáziumÚspěchyAbsolventiŽáci
Studenti Bigy na koncertě sólistů s Filharmonií Brno | Mateřská škola Bigy