Výlet do Ořešína
Vydáno: | Autorka: Bc. Marie JelečkováV pondělí 17. 10. 2016, pokud nebude pršet, pojednou Broučci a Berušky na výlet do Ořešína podívat se na koně (exkurze na ranči) a na hospodářská zvířata.
Odchod z MŠ je v 8:00.
S sebou: batůžek s pláštěnkou a pitím.





