Perličky
Vydáno: | Autorka: Bc. Marie JelečkováHonzík: „Viděl jsem v televizi, že Pán Ježíš pije čaj.”
Petřík: „Kecáš, on přece pil víno!”
kluci z Broučků


Honzík: „Viděl jsem v televizi, že Pán Ježíš pije čaj.”
Petřík: „Kecáš, on přece pil víno!”
kluci z Broučků
Milí rodiče, prarodiče a přátelé MŠ,
srdečně vás zveme 30. 6. 2016 na rozloučení se školním rokem.
V 15.00 hod mše svatá v aule Bigy, na jejímž závěru se rozloučíme s předškoláky, poté táborák s opékáním špekáčků.
Špekáčky a pití zajištěno.
Děti z CMcZŠ si pro nás připravily pohádku O dvou sestrách.
Děkujeme jim za pěkný kulturní zážitek.
Milí rodiče,
ve čtvrtek 23. 6. 2016 s dětmi pojedeme na poslední výlet v tomto školním roce, do Lamacentra.
Z MŠ budeme odcházet v 7.30! V případě špatného počasí se akce ruší.
S sebou: batůžek s pitím, svačinu děti dostanou z mš do batůžku, kšiltovka.
Kluci malující fotbalový zápas:
„Paní učitelko, Češi prohrajou a Švédové vyhrajou, o ou!”
chlapeček z Broučků