Přeskočit na hlavní obsah stránky.

Bigy logo
Biskupského gymnázia Brno

Nové příspěvky

Výlet

Vydáno:  | Autorka: Bc. Marie Jelečková

V pondělí 21. 12. 2015 půjdeme s dětmi na prohlídku katedrály, kterou spojíme s návštěvou sestřiček misionářek.

Odchod z MŠ bude v 8.30. Děti by měly mít s sebou batůžek a pití.

Prosíme o včasný příchod do 8 hodin.

Celý článek...

Vánoční besídka

Vydáno:  | Autorka: Bc. Marie Jelečková

Srdečně zveme všechny rodiče, prarodiče a přátelé

na VÁNOČNÍ BESÍDKU, která se koná 17. 12. 2015 v 15.30 v jednotlivých třídách.

Můžete s sebou vzít na ochutnání vánoční cukroví.

Děkujeme a těšíme se na Vás.

 

Celý článek...